Stovyklos

STOVYKLA "JUDESYS" DZŪKIJOS NACIONALINIAME PARKE

Vienas didžiausių gimnastikos centrų Lietuvoje – Judesys ir jo charizmatiškieji treneriai, kviečia 7-15 metų vaikus į 7 dienų vasaros nuotykį miškingame Dzūkijos nacionaliniame parke. 

Stovyklautojai jau liepos mėnesį įsikurs poilsio namuose „Vasaros Vila“ ant nuostabaus grožio, miškų apsupto Galvinio ežero kranto. 

Stovyklos tikslas atitraukti vaikus nuo žydrųjų ekranų ir parodyti, kad gamta yra puikus poilsio, pramogų ir žinių šaltinis. Sovykloje didelį dėmesį skirsime aktyvioms ir pažintinėms veikloms gamtoje. 

7-nių dienų nuotykyje stovyklautojų lauks

  • gyvenimas ypatingo grožio vietoje, kuri yra pačioje Dzūkijos nacionalinio parko širdyje 

  • nuotaikingas virtuvės šefas supažindins stovyklautojus su subalansuoto ir sveiko maisto gamyba, tai pat išmokins pasigaminti patiekalą, kuriuo sugrįžę stovyklautojai galės pamaloninti savo tėvelius.

  • kūrybingi treneriai, jau ruošia motyvuojančių treniruočių planą, smagius komandinius sporto, edukacinius ir pramoginius žaidimus.

  • stovyklautojų taip pat laukia protų kovos bei stalo žaidimų mūšiai. Galvą pasukti reikės ir ruošiantis vakaro pasirodymams, judesio talentų show

  • kūribinius gebėjimus ugdysime kuriant mandalas, sapnų gaudykles ir piešiant fraktalus.

  • oro sąlygoms leidus, tikrai nestokosime maudynių ežere ir svajingų vakarų prie laužo su paslaptingomis istorijomis

  • esant galimybei aplankysime naujai Dzūkijos nacionaliniame parke įsikūrusį stumbryną, keliausime į žygius su vietos gamtininkais, kurie susipažindins su to krašto augalija ir gyvūnija.

Sąrašas nėra baigtinis, nes dzūkų svetingumui nėra ribų :) Kviečiame registruotis ir pasinerti į, ko gero, geriausią Jūsų būsimą draugystės, nuotykių ir Judesio stovyklą šiais metais!

Registruotis

 

 

DIENINĖS STOVYKLOS

JUDESYS - taip pat organizuoja dienos stovyklas, skirtas 6 –13 metų vaikams, darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

Norintys aktyviai ir linksmai leisti laiką paskubėkite registruotis. Stovyklautojų kasdiena čia laukia  tikrai daug Judesio ir daug gerų emocijų! 

VASAROS DIENINĖS STOVYKLOS startuos 2023 06 26 d. 

Registruotis