• Sekmadienis


  • Pirmadienis


    15:00
    7-10 sportinė merginoms Gabriele
    15:00
    11-16 lavinamoji Domantas
    15:30
    9-13 lavinamoji Valentinas
    16:00
    11-16 sportinė merginoms Gabriele
    16:00
    7-10 lavinamoji Domantas
    16:30
    7-10 lavinamoji Patricija
    16:30
    7-10 parkūras Valentinas
    17:00
    5-6 lavinamoji Deimantė
    17:00
    5-6 lavinamoji Domantas
    17:00
    7-10 lavinamoji Dominyka
    17:30
    11-16 parkūras Valentinas
    18:00
    7-10 sportinė Gabriele
    18:00
    4-5 lavinamoji Domantas
    18:00
    Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
    18:00
    4-5 lavinamoji Dominyka
    18:30
    3-4 lavinamoji Patricija
    19:00
    5-6 sportinė Gabriele
    19:00
    Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
    19:00
    5-6 lavinamoji Dominyka
  • Antradienis


    09:00
    1,5-3 lavinamoji Karolis
    10:00
    1,5-3 lavinamoji Karolis
    15:00
    7-10 sportinė merginoms Gabriele
    15:00
    7-10 parkūras Domantas
    15:30
    9-13 parkūras Valentinas
    16:00
    11-16 sportinė merginoms Gabriele
    16:00
    11-16 lavinamoji Domantas
    16:30
    7-10 lavinamoji Patricija
    16:30
    7-10 lavinamoji Deimantė
    16:30
    7-10 parkūras Valentinas
    17:00
    4-5 lavinamoji Domantas
    17:30
    5-6 lavinamoji Patricija
    17:30
    11-16 lavinamoji Valentinas
    18:00
    5-6 lavinamoji Domantas
    19:00
    4-6 sportinė Gabriele
    19:00
    7-10 akrobatika Domantas
    20:00
    Parkūras/akrobatika suaugusiems Domantas
  • Trečiadienis


    15:00
    7-10 sportinė merginoms Gabriele
    15:00
    11-16 lavinamoji Domantas
    15:30
    9-13 lavinamoji Valentinas
    16:00
    11-16 sportinė merginoms Gabriele
    16:00
    7-10 lavinamoji Domantas
    16:30
    7-10 parkūras Valentinas
    17:00
    5-6 lavinamoji Deimantė
    17:00
    5-6 lavinamoji Domantas
    17:00
    7-10 lavinamoji Dominyka
    17:30
    11-16 parkūras Valentinas
    18:00
    7-10 sportinė Gabriele
    18:00
    4-5 lavinamoji Domantas
    18:00
    Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
    18:00
    4-5 lavinamoji Dominyka
    19:00
    5-6 sportinė Gabriele
    19:00
    Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
    19:00
    5-6 lavinamoji Dominyka
  • Ketvirtadienis


    09:00
    1,5-3 lavinamoji Karolis
    10:00
    1,5-3 lavinamoji Karolis
    15:00
    7-10 sportinė merginoms Gabriele
    15:00
    7-10 parkūras Domantas
    15:30
    9-13 parkūras Valentinas
    16:00
    11-16 sportinė merginoms Gabriele
    16:00
    11-16 lavinamoji Domantas
    16:30
    7-10 lavinamoji Patricija
    16:30
    7-10 lavinamoji Deimantė
    16:30
    7-10 parkūras Valentinas
    17:00
    4-5 lavinamoji Domantas
    17:30
    5-6 lavinamoji Patricija
    17:30
    11-16 lavinamoji Valentinas
    18:00
    5-6 lavinamoji Domantas
    19:00
    4-6 sportinė Gabriele
    19:00
    7-10 akrobatika Domantas
    20:00
    Parkūras/akrobatika suaugusiems Domantas
  • Penktadienis


    16:30
    7-10 lavinamoji Patricija
    18:30
    3-4 lavinamoji Patricija
  • Šeštadienis


    10:00
    1.5-3 lavinamoji (treneris Ukrainietis, RU kalba) Vladimir
    10:00
    3-4 lavinamoji berniukams Valentina
    11:00
    1.5-3 lavinamoji (treneris Ukrainietis, RU kalba) Vladimir
    12:00
    5-6 lavinamoji mergaitėms Valentina

Sekmadienis


Pirmadienis


15:00
7-10 sportinė merginoms Gabriele
15:00
11-16 lavinamoji Domantas
15:30
9-13 lavinamoji Valentinas
16:00
11-16 sportinė merginoms Gabriele
16:00
7-10 lavinamoji Domantas
16:30
7-10 lavinamoji Patricija
16:30
7-10 parkūras Valentinas
17:00
5-6 lavinamoji Deimantė
17:00
5-6 lavinamoji Domantas
17:00
7-10 lavinamoji Dominyka
17:30
11-16 parkūras Valentinas
18:00
7-10 sportinė Gabriele
18:00
4-5 lavinamoji Domantas
18:00
Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
18:00
4-5 lavinamoji Dominyka
18:30
3-4 lavinamoji Patricija
19:00
5-6 sportinė Gabriele
19:00
Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
19:00
5-6 lavinamoji Dominyka

Antradienis


09:00
1,5-3 lavinamoji Karolis
10:00
1,5-3 lavinamoji Karolis
15:00
7-10 sportinė merginoms Gabriele
15:00
7-10 parkūras Domantas
15:30
9-13 parkūras Valentinas
16:00
11-16 sportinė merginoms Gabriele
16:00
11-16 lavinamoji Domantas
16:30
7-10 lavinamoji Patricija
16:30
7-10 lavinamoji Deimantė
16:30
7-10 parkūras Valentinas
17:00
4-5 lavinamoji Domantas
17:30
5-6 lavinamoji Patricija
17:30
11-16 lavinamoji Valentinas
18:00
5-6 lavinamoji Domantas
19:00
4-6 sportinė Gabriele
19:00
7-10 akrobatika Domantas
20:00
Parkūras/akrobatika suaugusiems Domantas

Trečiadienis


15:00
7-10 sportinė merginoms Gabriele
15:00
11-16 lavinamoji Domantas
15:30
9-13 lavinamoji Valentinas
16:00
11-16 sportinė merginoms Gabriele
16:00
7-10 lavinamoji Domantas
16:30
7-10 parkūras Valentinas
17:00
5-6 lavinamoji Deimantė
17:00
5-6 lavinamoji Domantas
17:00
7-10 lavinamoji Dominyka
17:30
11-16 parkūras Valentinas
18:00
7-10 sportinė Gabriele
18:00
4-5 lavinamoji Domantas
18:00
Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
18:00
4-5 lavinamoji Dominyka
19:00
5-6 sportinė Gabriele
19:00
Yoga Strong (RU) suaugusiems STARTAS 10 02 Vladimiras
19:00
5-6 lavinamoji Dominyka

Ketvirtadienis


09:00
1,5-3 lavinamoji Karolis
10:00
1,5-3 lavinamoji Karolis
15:00
7-10 sportinė merginoms Gabriele
15:00
7-10 parkūras Domantas
15:30
9-13 parkūras Valentinas
16:00
11-16 sportinė merginoms Gabriele
16:00
11-16 lavinamoji Domantas
16:30
7-10 lavinamoji Patricija
16:30
7-10 lavinamoji Deimantė
16:30
7-10 parkūras Valentinas
17:00
4-5 lavinamoji Domantas
17:30
5-6 lavinamoji Patricija
17:30
11-16 lavinamoji Valentinas
18:00
5-6 lavinamoji Domantas
19:00
4-6 sportinė Gabriele
19:00
7-10 akrobatika Domantas
20:00
Parkūras/akrobatika suaugusiems Domantas

Penktadienis


16:30
7-10 lavinamoji Patricija
18:30
3-4 lavinamoji Patricija

Šeštadienis


10:00
1.5-3 lavinamoji (treneris Ukrainietis, RU kalba) Vladimir
10:00
3-4 lavinamoji berniukams Valentina
11:00
1.5-3 lavinamoji (treneris Ukrainietis, RU kalba) Vladimir
12:00
5-6 lavinamoji mergaitėms Valentina